PVC logi – galvenās priekšrocības.

PVC logi – galvenās priekšrocības.

PVC logi – kas tas ir?

PVC logi vai plastikāta profilu logi šodien ir plaši izmantoti remontos un jaunu ēku celtniecībā. Pasūtot un uzstādot pvc logus savā dzīvoklī vai darba telpā – tas ir ieguldījums ne tikai šodienas komfortā, bet arī nākotnē. Plastmasas logi tiek izgatavoti rūpnīcās, ražotnēs,  ir pieejami visdažādākajās konfigurācijās un modeļos.

 Pvc logu galvenās priekšrocības.

Tos uzstādot – mēs dzīvoklī vai darba telpā iegūstam daudz lielāku komforta līmeni. Precīzāk:

– palielinās siltuma izolācija. Plastmasas logu profili ir ar sliktu siltumvadāmību. Līdz ar to siltums neizplūst prom rudens, ziemas aukstajos mēnešos, bet vasaras karstajā laikā telpā iespējams saglabāt patīkamu vēsumu;

– laba mehāniskā izturība. Pret triecieniem, skrāpējumiem. Un arī pret spēcīgām vēja brāzmām;

– ir laba ugunsdrošība;

– nav vajadzība pēc papildus siltināšanas;

– aizvērtā stāvoklī logs fiksējas hermētiski. Ir laba aizsardzība pret atmosferas nokrišņiem; putekļiem, koku lapām, kukaiņiem, arī pret pilsētas smakām no ielas puses;

– viegli kopjami, logus var tīrīt – pielietojot parastos mazgāšanas līdzekļus;

– ir augsts skaņu izolācijas līmenis.  Tas jo svarīgi ir pilsētās, kur pietiekams ielu trokšņu daudzums. Plastmasas logi samazina trokšņu līmeni par 30 decibeliem;

– ir viegli apdarināmi ar krāsām, kā arī aplikācijas materiāliem, dekoratīvām plēvēm;

– ir ilgmūžīgi. Pateicoties materiāla izturībai- pvc logi un durvis kalpo desmitiem gadu. Speciālisti uzskata, bez traucējumiem šie logi darbosies 40 un vairāk gadus. Un vienmēr izskatīsies kā jauni.

Plastmasa kā materiāls.

Plastmasas nav dabā sastopamas, tās ir cilvēku radīti materiāli. Ražošanā kā izejvielas pamatā izmanto naftu un dabasgāzi. Ķīmiskajā rūpniecībā- veicot sarežģītas tehnoloģiskās darbības – tiek sintezēti lielmolekulāri polimeri. Plastmasas ir amorfi materiāli, kuri pārstrādes laikā ir šķidri, bet vēlāk sacietē un saglabā piešķirto formu. Tos izmantošana ir daudzveidīga, tostarp no plastmasas izvelmē sagataves logu profiliem, kurus galīgā formā izzāģē un pieslīpē. Gatava plastmasa līdzās pamatmateriālam – satur pildvielas, krāsvielas, stabilizatorus, plastifikatorus.

Plastifikatori- ir papildus organiskās vielas, kas pastiprina plastmasas elastības īpašības.

Stabilizatori – ir vielas, kas palielina izturību pret mitrumu un gaismas iedarbību. Visbiežāk te tiek izmantoti kvēpi.

Pildvielas tiek pievienotas ar mērķi – lai pastiprinātu mehaniskās, termiskās un izolējošās īpašības. Kā pildvielas tiek pievienoti koka milti, stikls, papīrs, audums, minerāli.

Krāsvielas- tie ir pigmenti, kas ir karstumizturīgi un nesadalās izstrādājuma formēšanas laikā.

Šo komponenšu kombinacija dod mums ieplānotās plastmasas īpašības.

Plastmasa ir ļoti daudzveidīga. To īpašības iespējams ieprogrammēt, saskaņā ar tālākām prasībām. Pvc (polivinilhlorīda) logu profiliem nepieciešams, lai:tie būtu ugunsdroši,  ekoloģiski draudzīgi, lai tie nebojātos atmosfēras nokrisņu un gaisa temperatūru svārstību rezultātā.  Kā arī- lai tie pakļautos krāsošanai un cita veida dekoratīvai apdarei.

Pakešu logi.

To galvenā sastāvdaļa ir stikla paketes. Tās ir vairāku (2-3) stikla klājuma kārtas, kas hermētiski iestiprinātas logu profilos. Starp stikla virsmām ir sausināta gaisa vai gāzes kameras, kas nosaka siltuma izolāciju. Ir vienkameru un divkameru paketes.  Logus ar lielāko kameru skaitu izmanto daudz retāk un pēc speciāla pasūtījuma. Attiecīgi: vienkameru pakešu logi ir ar divām, divkameru- ar trim hermetiski iestiprinātām stikla plaknēm.

Gandrīz lieki teikt, ka peasībām atbilstošus logus formē rūpnīcās, kur tiek pielietotas speciālas ierīces un tehnoloģijas. Pakešu logus izgatavošana mājas apstākļos ir praktiski neiespējama. Ir standarta pakešu logu modifikācijas, un ir speciālie- kurus gatavo pēc pasūtītāju vēlmēm.

Jāsaka, vienīgā iespēja pakešu un pvc logus ir – tos pasūtīt attiecīgi sertificētos uzņēmumos un piegādes firmās. “No rokas” tos pirkt būtu neieteicami, jo šaubīgie pārdevēji labākā gadījumā piedāvās tikai sērijveida  logus, neveiks iepriekšējos uzmērīšanas un sagatvošanas darbus. Gala rezultātā tā būs jūsu velti izniekotā nauda.

Pvc logi vai plastmasas pakešu logi pēc kompozīcijas ir sarežgīta sistēma. Bīdāmo sistēmu logi aprīkoti ar speciālām sliedēm palodzes un augšējās aplodas līmenī. Plusā ar sarežģītu furnituru, kas ietver sevī sviru un bīdāmo ritentiņu sistēmu, slēdzenes un dažādas konstrukcijas eņģes. Arī logu profili ir sarežģītu kameru kompozīcija, tādas skaitā logu rāmja komponējumā ar sasniegt 12. So profila kameru izviedojums nosaka kopējo pakešu logu modifikāciju. Bet modifikācijas ir desmitiem. Tās vislabāk izvēlēties sarunā ar mūsu speciālistiem.

Jums – izvēlēties mūs, mums – strādāt jums.

Pareizā izvēle ir tad: kad jūs iesākumā sazināsieties ar mūsu speciālistiem. Pēc tam sarunā ar mums veiksiet pareizo plastikāta / pvc logi izvēli. Un uzzināt pareizo preces un darbu cenu. Daudzi jautā – cik viss tas maksā? Plastikāta logu cenas variējas atkarībā no logu profilu izmēriem, stiklojuma, furnitūras. Tas pats attiecas arī uzstādot pakešu logus, pvc durvis. Precīzāk izmaksas sadalās sekojošās pozīcijās:

– iztrādājuma un komplektejošo detaļu cena;

– transportēšana jeb ceļa garums līdz objektam;

– uzstādīšana, montāža, papildus sagatavošanas darbi pirms logu uzstādīšanas.

Finansu līdzekļus iespējams ieekonomēt, ja jūs pasūtīsiet lielāku darba apjomu. Teiksim, vienlaikus uzstādot vairākus logus un durvis. Un- ja šodien nav iespējas veikt samaksu pilnā apmērā, tad situāciju iespējams risināt ar kredīta palīdzību.

Visu jaunāko informāciju gan par pvc un pakešu logiem, gan par to uzstādīšanu un montāžu, gan par  pieejamību Rīgā un citās Latvijas apdzīvotajās vietās – saņemsiet, ja sazināsieties ar mūsu pieredzējušiem speciālistiem.

G R O Z S

Sazināties ar mums