Logu montāža un demontāža.

Logu montāža un demontāža.

Speciālistiem logu demontāža nenes nekādu grūtību, tomēr labi montāžnieki to izdarīs arī bez trokšņiem un putekļiem, nesabojās nesošās virsmas. Mūsu montāžnieki ieguva speciālās mācības, nokārtoja eksāmenus un ir pilnībā nodrošināti ar vajadzīgiem profesionāliem instrumentiem jauno logu ielikšanai un veco logu un rāmju konstrukciju demontāžai.

Tas pieļauj demontēt logu vidēji 15 minūtēs. Tieši pēc tā var sākt montēt jaunu logu, tā kā, pat ja demontāža notiek aukstajā gadalaikā, dzīvoklis nepaspēs atdzist. Jauno logu montāža ir atkarīga no loga tipa, konfigurācijas un izmēra, bet aizņem parasti ne vairāk par divām stundām. Turklāt vairāk laika aizņem veco ailsānu sakārtošana vai jaunu montāža. Kaut arī pirmsrevolūcijas un Staļina tipa mājās mēdz būt pārsteigumi. Pēc veco logu demontāžas var izrādīties, ka logu ailas ir krietni platākas nekā jauns rāmis, jo aiz vecā rāmja slēpās vecais, apbirušais apmetums vai vecās sapuvušās šķautnes, vai zem palodzes;ķieģeļu mūra vietā ir vecais apmetums. Vispareizāk šos tukšumus aizlikt ar jaunu ķieģeļu mūru, kaut arī spraugas līdz 10 cm var aizpūst ar montāžas putām.

Tipa paneļu mājās jauno logu montāža parasti notiek bez pārsteigumiem. Nepieciešams pateikt arī par materiāliem, ko izmanto jaunu plastikāta logu montāžai un ailsānu remontam. Piemēram, esat kādreiz redzējuši plaisas loga perimetra špaktelēšanā, kas ir ierīkots tikai dažus mēnešus? Diemžēl tas mēdz būt diezgan bieži. Tāpēc mēs izmantojam tikai pareizus būvniecības maisījumus, špaktelēšanas un augstās kvalitātes montāžas putas, kas atbilst pareizai tehnoloģijai. Mūsu kompānija nodrošina augstu darba kvalitāti un pieredzējušos montāžniekus. Katrs no viņiem ir profesionāls.

G R O Z S

Sazināties ar mums