Lodžiju un balkonu iestiklošana.

Lodžiju un balkonu iestiklošana.

Lodžiju iestiklošana – ir atbildīgs solis. Šis ir brīdis, kad mums ir iespēja veikt kardinālas izmaiņas mūsu dzīvokļa iekārtojumā. Lai uzlabotu dzīvošanas ērtības, komfortu, un arī mūsdienīgo skatījumu – kas pievilcīgs katra acij.  Pamatā cilvēki balkonus un lodžijas iestiklo – lai palielinātu dzīvokļa derīgo platību.

Aukstā un siltā balkona iestiklošana.

Aukstā lodžiju iestiklošana tiek veikta ar mērķi aizsargāt balkona telpu no ārējās atmosfēras iedarbības. Šajā stiklojumā tiek atrisināta arī izolācija pret troksni, gan arī krītošas lapas no kokiem nenokļūst uz balkona, tāpat arī putekļi no ielas, kāda kaija vai zvirbulis. Balkonu pēc iestiklošanas var pārvērst par vēl komfortablu telpu līdzās jau esošajam dzīvoklim. Aukstais stiklojums tiek pamatā veikst ar vienkameru alumīnija logu profiliem. Tie var būt gan veramie, gan bīdāmās sistēmas, gan bezprofila stiklojums.

Siltais stiklojums tiek veikts pārsvarā ar divkameru plastikas vai koka profiliem. Kā rezultātā iegūstam papildus telpu, ko varam arī apkurināt un veidot tādu sev vēlamo gaisa temperatūras režīmu, kas vairs nav atkarīgs no ārējās atmosfēras temperatūras svārstībām. Apkurināms un iestiklots balkons ne tikai rada vēl vienu telpu līdzās dzīvoklim, bet arī stabilizē gaisa temperatūŗas režīmu visā pārējā dzīvokļa daļā. Kas patīkami atsaucas uz vispārējo komfortu dzīves vietā.

Lodžiju iestiklošana.

Te ir spēkā viss, kas sacīts par balkona iestiklošanu. Starpība ir tāda, ka lodžijas iespējams iestiklot ar mazāku darba patēriņu, un līdz ar to – izmaksas ir caurmerā zemākas. Tas saistībā ar lodžiju konstrukciju atšķirībām. Ja balkonu pamatkonstrukcija ir kā izvirzījums ārpus mājas nesošajām sienām, tad lodžija ir iebūvēta mājās, un abas malējās lodžiju telpas sienas arīdzam ir nesošās. Tamdēļ lodžijām nepieciešams iestiklot vienu plakni, kamēr balkonu gadījumā tādas ir trīs. Un augšējā jeb jumta plakne ir ceturtā.

Balkonu stiklošana – tas ir darbs profesionāļiem.

Šodien logi vairs netiek gatavoti mājās vai mazās darbnīciņās. Tos ražo sērijveidā vai ekskluzīvi pēc pasūtījuma rūpnīcās. Jo visa veida logi šodien ir sarežģītas sistēmas: ar hermetiskiem profiliem, ar sarežģītu furnitūru. Nav viegls darbs arī to uzstādīšanā balkona stiklošanas procesā. Vispirms ir jāizmēra un jāsagatavo vieta. Jāapstrādā un jānocementē pamats. Tad jāuzstāda līmes otrais pamats. Arī pie balkona griestiem, ja tādi ir. Ja balkonam nav griestu plakne, tad tāda ir speciāli jāuzbūvē. Tad jāuzstāda un precīzi līdz milimetram jānokalibrē logi. Tad jāapdarina šuves vietas. Bīdāmo logu gadījumā pirms uzstādīšanas ir jāsagatavo vieta sliedei/vadnim, tas arīdzan jānokalibrē. Jā, kamēr logs uz balkona nostājas savā vietā, tikmēr daudz darba ir dārāmi.

Tamdēļ šo darbu – iestiklošana balkonam – vislabāk uzticēt speciālistiem. Kā atrast labu speiciālistu? Tas jau ir atsevišķs stāsts. Tādi strādā specializētās firmās, kas nodarbojas ar logu piegādi un uzstādīšanu. Tātad arī pie mums.

Ir viena svarīga lieta.

Tās ir juridiskās tiesības. Balkonus / lodžijas lielā daļā gadījumos nevar tā iestiklot uz savu galvu. Tas jo sevišķi attiecas uz daudzdzīvokļu namiem. Pilsētās ir noteikumi un likumdošana, kas nepieļauj voluntāru balkonu stiklojumu. Piemēram, Rīgā- daudzstāvu namos nepieciešams saglabāt vienotu fasādes izskatu. Lodžiju iestiklošana iespējama – ja piekrīt tam pārējie mājas iedzīvotāji. Ja ir būvatļauja dzīvokļa plānojuma izmaiņai, ja ir dokumentāli apstiprināta pilsētas arhitekta piekrišana. Tie noteikumi dažādās pilsētās un rajonos mainās. Taču jebkurā gadījumā – pirms uzsākam balkona (un lodžiju) iestiklošanu, nepieciešams painteresēties par attiecīgajiem noteikumiem. Pretējā gadījumā iespējams iedzīvoties neplānotās soda naudās, vai arī prasībā iestiklojumu likvidēt.

Mūsu darbs – klientu priekam.

Cik maksā iestiklot balkonu (un lodžiju)?  Maksa ir saistībā ar vairākām lietām:

– vai mēs gribam veikt silto vai auksto stiklojumu. Siltā versija: maksās vairāk.

– cik fiksētie un cik veramie logu profili ir mūsu vēlmēs un nepieciešamībā.

– no kāda materiāla būs mūsu stiklojuma profili: no koka, no alumīnija, no plastikāta?

– arī stikla materiāls ir dažāds un dažādā cenā.

– vai iecerētā stklošana būs ar veramiem rāmjiem vai bīdāmām sistēmām.

– cik daudz būs logu vērtnes: veramās vai bīdāmās.

– cik liels ir pats balkons/ lodžija.

– transportēšanas līdz klienta vietai un uzstādīšana.

Lodžiju iestiklošana, kā arī balkonu iestiklošanas cena – tas ir tikai viens no aspektiem, kas interesē klientus. Bet vēl vairāk interesē – iestiklotā balkona dizains, praktiskie uzlabojumi. Tas viss sasniedzams sadarbībā ar mums. Mūsu speciālisti palīdzēs jums izvēlēties jums piemērotākos logus jūsu balkonam/ lodžijai, kā arī veiks traportēšanu un uzstādīšanu. Ja šodien jums nav pilnas finansiālās iespējas veikt darbu, tad ir iespēja darīt caur kredītu. Lētākas izmaksas būs – ja vienlaikus pasūtīsiet lielāku darbu apjomu, piemēram, iestiklojot vairākus balkonus vienlaicīgi.

Visa informācija par jaunākām balkona logu modifikācijām, to uzstādīšanu, kā arī balkonu / lodžiju iestiklošanas cenas – iespējams uzzināt pie mūsu speciālistiem.

G R O Z S

Sazināties ar mums