Dažādu logu mūsu klientu atsauksmes.

Dažādu logu mūsu klientu atsauksmes.

Logu firmas strādā katru dienu, lai pirpildītu klientu vēlmes logu, durvju, jumtiņu un citu mājas elementu uzstādīšanā. Un Latvija pēc 2008. gada recesijas atkopjas, celtniecības apjomi šodien atkal sasniedz pietiekamus apjomus. Ļaudis atgriezušies pie savu mājokļu iekārtošanas nu jau mūsdienīgā gaisotnē.

Kad logu un durvju ierīkošanas diena ir aiz muguras, tad sākam dzīvot daudz komfortablākos apstākļos, un jau rodas aizvien jauni viedokļi par padarīto. Nopietnas pvc logu firmas saņem tikai pozitīvus iedzīvotāju viedokļus.

Koka logu atsauksmes.  Cilvēki par šiem izsakās:

– no tiem nāk svaigums, dabas pirmatnības noskaņas. Ir ekoloģiski draudzīgi.

– viegli pakļaujas kopšanai un uzspodrināšanai;

– labi pilda pamatfunkcijas: aizsargā iekštelpas no mitruma, atmosfēras iedarbības, nokrisņiem, ielas “smaržām” un putekļiem;

– nerada bojājumus pārejai mājas konstrukcijai;

– pareizi apstrādāti- tie ir ilgmūžīgi.

Plastikāta vai plastmasas logu atsauksmes. Cilvēki par tiem izsakās sekojoši:

– ir ar mūsdienīgu skatu;

– viegli pēc svara. Viegli tos ikdienā izmantot. Viegli kopt ar parastajiem līdzekļiem;

– arīdzan ir laba aizsardzība pret atmosfēras parādībām;

– labi aiztur siltumu, kas svarīgi gada aukstajos mēnešos;

– lietojot speciālas furnitūras papildierīces, ātri var nodrošināties pret nelūgtu viesu (ar sliktiem nodomiem) vizītēm. It sevišķi, ja logi ir pirmajā stāvā;

– plastmasas logi dzīvoklim dara labi komfortablas sajūtas visā dzīvojamā telpā.

Savukārt par pakešu logiem – ir atsauksmes:

– ir laba siltumaizsardzība;

– laba skaņas izolācija;

– ilgi kalpo.

Koka durvis nopelnījušas atsauksmes:

– vieglas; ekoloģiskas; patīkami ar tām darboties;

– viegli kopt un ekspluatēt;

– glītas no skata. Priekš pašiem un kaimiņiem.

Klientu logu atsauksmes – tā ir pamatīga tēma tālākai izpētei un nākamās attieksmes izstrādāšanai. Nopietnas logu (un citu celtniecības materiālu) firmas aktīvi vāc viedokļus. Lai izstrādātu tālāku darbības stratēģiju.  Atsauksmes ir atkarīgas no daudzās sadzīves niansēm. Latvijā: ir svarīga mūsu cilvēku mentalitāte, ikdienas patēriņa nianses, paradumi mērenam un ilga termiņam. Ņemot vērā, ka viss attīstās un arī logu/durvju saimniecībā ienāk aizvien jaunias un jaunas modifikācijas, pasūtītāju viedoklis vienmēr ir svarīguma augstākajā līmenī.

Mums ir svarīgas jūsu atsauksmes.

Mūsu ikdienas darbs ir veikt pvc logu, durvju un citu būvjkonstrukciju uzstādīšanu.  Pēc vislabākās sirdsapziņas cenšamies veikt piegādes un montāžas darbus. Jāsaka ir, tas nav mājas kārtībā veicams darbs, to spēj veikt speciālisti ar daudzu gadu pieredzi. Kuriem tas ir mūža darbs.

Tad, kad visi darbi ir paveikti, tad tikai rodas īstā attieksme.  Gan par jaunajiem logiem, gan par konkrēto firmu un tās cilvēkiem.  Visādi jau dzīvē gadās, visādi notikumi rodas saistībā ar logu maiņu, jauno uzstādīšanu.

Sadarbība ar klientiem katras sevis cienošas firmas cilvēkiem- ir kā otrā maize. Kā gan arī mēs varētu strādāt, ja nezinām- kā pēc mūsu darba jūtas mūsu klients. Vienmēr laipni caur mūsu kontaktiem būsim gatavi uzklausīt jūsu atsauksmes. Tās labās un arī tās rosinošās, lai vēl labāk būtu iespēja uzlabot mūsu darbu.  Un vispār- sasauksme starp mūsu klientiem un darba veicējiem -ir labas dzīvesziņas sākums.  Katra atsauksme, ko mums uzrakstīsiet, vai arī vienkārši piezvanīsiet, ir mums svarīga. Te top turpinājums mūsu sadarbībai.

G R O Z S

Sazināties ar mums