Alumīnija logi un durvis.

Alumīnija logi un durvis.

Alumīnijs – tas ir materiāls, kuru mūsdienās plaši pielieto celtniecībā. Daudz un dažādos veidos. Tostarp, jaunu ēku celtniecībā kā visvairāk esošais, tiek izmantotas alumīnija logi un durvis. Alumīnijs kā materiāls (un ķīmiskais elements) ir noturīgs un ilgmūžīgs. Brīvā veidā dabā tas nav sastopams, tomēr to iegūst pasaulē lielos daudzumos. Ir minērālu grupa- boksīdi, kas satur alumīnija oksīdus un alumīnija sāļus. Ar karstās elektrolīzes procesu smagajā rūpniecībā tiek saņemts alumīnijs tīrā veidā, kas savukārt caur liešanas procesu tiek izgatavots plātnēs, no kuriem pēc tam tiek izvelmēti dažādi profili. Alumīniju profilu izmantošana ir ļoti daudzveidīga. Arī logu un durvju darināšanā.

Alumīnija logi.

No alumīnija darina logu profilus – daudz un dažādos variantos un modifikācijās. Mūsdienu arhitekti, dizaineri un projektētāji ir novertējuši alminīnija logu nozīmi. Tie tiek izmantoti visur – gan privātajās dzīvojamās mājās, gan rūpnieciskajās ēkās. Arī – lielveikalos, ofisu telpās, spota kompleksos, ziemas dārzos un tā tālāk.

Alumīnija logi pamatā tiek izgatavoti gan vienkameru, gan divkameru kompozīcijā. Kas nozīmē vienu vai divas hermetiskas telpas starp diviem vai trijiem stiklojumiem viena loga profila ietvaros. Pirmajā – vienkameru gadījumā- logi tiek lietoti aukstajā stiklojumā, ko veic telpās bez apkures nepieciešamības. Piemēram, verandās, balkonos, lodžijās, terasēs, daļā rūpnieciskajās celtnēs un aukstajos paviljonos.

Divkameru logus lieto visās apkurināmās telpās. Divkameru alumīnija logu siltumaizsardzība balstās uz to, ka gaisam ir slikta siltumvadāmība. Gaisa slānis, kas ir starp stiklojuma kārtām, neļauj aukstumam iekļūt iekštelpas/ vai arī – siltumam izkļūt apkārtējā atmosfērā.

Alumīnija visa veida logi ir ērti ekspluatācijā:

– to konstrukcija ir viegla, tā ar svaru minimāli spiež uz pārējās mājas daļām;

– alumīnija profila logu profili: ir izturīgi, kas svarīgi ir aizardzībā no ārējās atmosfēras parādībām.

– tiem ir ilgmūžība. Kas ilgt pat vairākus gadu desmitus. Pat pēc pieciem vai desmit gadiem tie izskatīsies kā jauni.

– alumīnijs nerūsē, nerada korozijas bojājumus saskares un stiprinājumu vietās uz citām mājas konstrukcijām.

– alumīnija profilus viegli var kopt, pie tiem nepielīp putekļi, netīrumi. Tie neieēdas virsmā, līdz ar to ir viegli atdalāmi.

– alumīnijs viegli pakļaujas krāsošanai un aplikāciju materiāliem. Tamdēļ aluminija logus var pēc vēlēšanās izveidot visdažādākos vizuālajos variantos.

– alumīnijs ka materiāls ir ekologiski tīrs, tas nerada ne piesārņojumu dabā, ne arī kādu kaitējumu cilvēku veselībai.

– alumīnijs labi kombinētas ar citiem materiāliem – nemetāliem. Piemēram ar akmeni, koku, plastikāta izstrādājumiem. Tamdēļ ekskluzīvākos gadījumos iespējams veidot logu profilus skaistās akmens vai koka piebūves. Alumīnija logu profilus gan nav vēlams kombinēt ar citiem metāliem, teiksim, ar tēraudu. Tad var rasties nelielās spontānās (elektrolīzes) strāvas, kas veicina metāla materiālu pastiprinātu koroziju.

Alumīnija logi – tiek uzstadīti dažādos veidos. Ir veramie – klasiskā stila logi, kad vērtnes veras leņķī uz āru vai iekšu. Taču daudz biežāk mūsdienās tiek uzstādītas bīdāmās sistēmas- kad logu un arī durvju vērtnes bīdās paralēli nekustīgajām stiklojuma platnēm. Šo logu furnitūra ir sarežģīta, tā sastāv no slēdzenes, roktura, nelielu iekšēju sviru mehanisma, kā arī no bīdāmām detaļām.

Alumīnija durvis.

Arī durvis šodien tiek izgatavotas no šī vieglā materiāla. Aluminija durvis- ir ar tām pašām pozitīvajām īpašībām, kas ir tā paša materiāla logiem. Plusā to izmantošanu veicina vēl dažas priekšrocības:

– durvis ir sava veida ēkas “seja”. Un no alumīnija izgatavotās durvis šodien izskatās mūsdienīgi un gaumīgi.

– alumīnijs ir izturīgs materiāls, tamdēļ lielas ekspluatācijas slodzes praktiski neietekmē to vizuālo izskatu un lietošanas īpašības. Lielu ofisu un rūpniecības ēku ārējās durvis šodien visbiežāk veido no alumīnija.

– alumīnija durvis labi noder visur. Arī veidojot ziemas dārzus, stikla fasādēs, vitrīnās. Vienmēr tās būs gaumīgas un mūsdienīgas.

Arī alumīnija durvju furnitūra ir sarežģita un daudzveidīgāka kā logiem. Durvju profili ir izmēros lielāki, un tamdēļ arī iekšējais sviru un ritentiņu mehanisms ir sarežģītāks un lielākām slodzēm pakļauts. Durvis – lielveikalos un lielās sabiedriskās ēkās – ir aprīkotas ar automātiskiem atvēršanas mehanismiem, kā arī nereti tiek veidotas “karuseļi” veidā.

Alumīnija durvju cenas.

Jāsaka, alumīnija logu un durvju cenas ir augstākas, salīdzinot ar plaši pielietojamiem pvc/ plastikas izstrādājumiem. Vien aiz tā, ka metāla konstrukcijas vienmēr ir ar lielākām ražošanas pašizmaksām. Tās mainās saistībā ar pasūtīto logu, durvju modifikāciju, stiklojumu, apdari. Plusā jāierēķina arī transporta (līdz pasūtītāja dzīves/ darbavietai) un uzstādīšanas maksa. Tomēr jāsaka, aluminija logi un durvis ir plaši pieprasītas. Kad prioritāte ir laba lietojamība un izteiksmīgs ārējais izskats.

Strādājam mūsu klientu vēlmēm.

Alumīnija logi un durvis šodien tiek izgatavotas jau rūpnīcās. Tās gatavotas, pielietojot smalkas un aizvien mūsdienīgākas tehnoloģijas. Savukārt pašu ražošanas procesu uzrauga speciāls kontroles dienests. Un gatavā veidā prece tiek nogādāta pasūtītāja norādītajā vietā. Mūsu apcirkņos tās pieejamas visdažādākās versijās un konfigurācijās.

Mēs piegādāsim un uzstādīsim visas logu un durvju konstrukcijas jums ērtā laikā pēc iepriekšēja saskaņojuma. Saskaņosim arī visas jūsu juridiskās un finansiālās lietas. Runājot par finansēm- ir iespējams ieekonomēt, ja vienlaikus pie mums pasūtīsiet lielāku daudzumu logu un durvju iztrādājumus. Kurus var piegādāt un uzstādīt vienlaikus.

Ja šajā brīdī jums ir ierobežotas finansiālas iespējas, tad darījumu ar mums iespējams noformēt ar kredīta palīdzību. Ar visu jaunāko infornāciju iespējams iepazīties mūsu lapas attiecīgajās sadaļās.

G R O Z S

Sazināties ar mums