Plastikāta logi – sērijas un nestandarta pvc logi.

PVC logi vai kā izdarīt pareizo izvēli?

Visi uzdod jautājumus, kādus plastikāta logus pasūtīt. Vieni meklē lētākus, citi lūdz uzstādīt pašus labākos, bet lielākā daļa grib atrast zelta vidusceļu un iegūt ideālu cenas / kvalitātes attiecību.

Stikla pakešu logi – izvēle ir atbildīgs lēmums.

Plastikāta logi ir ne tikai telpu apgaismošanas elements, bet diemžēl arī siltuma noplūdes vieta. Atgādināšu, ka pakešlogi mūsu dzīvokļos aizņem aptuveni 25% sienu laukuma, bet siltuma zudumi caur logiem var sasniegt 30-50% telpas siltuma zaudējumu. Izvēloties pakešu logus, ir svarīgi atbildēt uz jautājumu, kur atradīsies šie logi, kādu funkciju veiks?

Plastikāta logi mūsdienās akcents uz siltumu un kvalitāti.

Jauni logi stipri atšķiras no tiem, ko mūsu tirgū vēl piedāvāja nesen, kad klientu lielāko daļu interesēja tikai cena. Šodien daudzi ir sapratuši, ka nevajadzēja pirkt lētus logus. Šobrīd mūsu kompānija piedāvā plastikāta logus ar dažādiem stikla paketēm jebkurai gaumei, pieprasījumam un naudas maka biezumam. Ko tomēr izvēlēties?

 

Logu ražošana izmanto dažādus profilus un stikla paketes.

Lūk, to galvenās atšķirības:

  • Rāmja biezums 70 mm, piecas gaisa kameras, stikla pakete no 2 stikliem, stikla paketes kopējais biezums 24 mm – tas ir bāzes, jeb ekonomiskais variants. Tas derēs tādu telpu iestiklošanai, kur komfortam un siltumam nav lielas nozīmes. Tādu ekonomisko variantu var uzstādīt vietās, kur logus bieži nevērs vaļā un tie kalpos ilgi.
  • Rāmja biezums 70 mm, piecas gaisa kameras, stikla pakete no 3 stikliem, kopējais biezums 36-44 mm, divas blīvgumijas – uz rāmja un vērtnes. Tā ir optimāla izvēle lielākajai tipveida dzīvokļu daļai. Ar tādu stikla paketi kondensāta vai ledus rašanās iespēja ir minimāla.
  • Biezums 85 mm, sešas gaisa kameras, stikla pakete no 3 stikliem, kopējais biezums 48 mm, trīs blīvgumijas – divas uz rāmja un viena uz atloka. Tas ir pats siltākais plastikāta logu variants, šos logus galvenokārt pasūta privātmājām.

Plastmasas logi ar vienas gaisa kameras stikla paketi.

Standarta logi ar 3-5 kamerām un 24 mm stiklapaketi ir izstrādātās ar vācu inženieriem priekš Eiropas ziemām, kur vidējā temperatūra ir aptuveni +3°С. Latvijas ziemas atšķiras no vācijas ziemām ar zemāku temperatūru. Tāpēc mēs rekomendējam pasūtīt enerģiju saglabājošus logus ar trīs stikliem, starp kuriem ir divas gaisa kameras, pildītas ar inerto argona gāzi, pat stiprā salā tādi logi pēc taustes ir silti.

 PVC logu priekšrocības:

  • Laba cenas un kvalitātes attiecība
  • Teicama siltuma un trokšņa izolācija
  • Izslēgta putekļu nokļūšana starp stikliem
  • Pielietošanas temperatūra no -50°C līdz +80°C
  • Uz visiem laikiem atrisināta krāsošanas problēma

Logu nomaiņa. Kur labāk pasūtīt?

Sērijveida logi ir aptuveni vienādas pie visiem, bet kā tomēr izvēlēties pareizo firmu? Nepasūtiet lētus logus, tie ir izgatavoti no lētām komplektācijas detaļām, kas ilgi nekalpos. Tādus logus piedāvā firmas viendienītes, kas pastāv tikai vienu sezonu un plīst kā ziepju burbuļi, lai nebūtu jāpilda garantijas saistības par lēto darbu.

Jauni logi ir ilggadīgs ieguldījums.

Jaunus logus – plastikāta, koka vai alumīnija logus, mēs rekomendējam pasūtīt firmā, kas izturējusi laika pārbaudi – ir iespēja, ka tā arī turpmāk būs tirgū un, ja būs nepieciešams garantijas remonts, kompānija to paveiks. Firmas „ar vārdu” izmanto tikai kvalitatīvas komplektācijas detaļas, ko vienmēr var nomainīt salūšanas gadījumā. Kvalitatīvas detaļas bija, ir un būs pieejamas.

Uzņēmums Winlat darbojas no 2003. gada, pie mums ir pieredzējuši speciālisti ar vairāk kā 10 gadus ilgu darba stāžu. Rakstiet winlat@inbox.lv, zvaniet pa tālr. 29997010, uzdodiet jautājumus, saņemiet speciālistu atbildes, izbaudiet pareizu izvēli!

Izgatavojam logus pēc individuāla pasūtījuma privātmājām un dažādiem citiem Jūsu projektiem.Sūtiet skices winlat@inbox.lv un mēs aprēķināsim izmaksas.

Facebooktwitterlinkedinmail
winlatPlastikāta logi – sērijas un nestandarta pvc logi.